BRAWO, BRAWO, BRAWO!!! LICYTACJA LALEK ZAKOŃCZONA SUKCESEM!!!

Atmosfera sięgnęła zenitu! Przed chwilą zakończono Licytacje Lalek.

Na aukcję wystawiliśmy okazjonalne, jedyne i niepowtarzalne lalki, które osiągnęły niebagatelne kwoty na licytacji.
Najbardziej Hojnym Darczyńcom, osobom prywatnym i Firmom za zaangażowanie i ogromne serce bardzo dziękujemy!
Słowa niezwykłego uznania kierujemy do Naszych Dzieci z Oddziału Zerowego za ogromne zaangażowanie w ten projekt.
(od najmłodszych lat kształtujemy w naszych podopiecznych postawę tolerancji i otwartości na inne kultury oraz wrażliwości i chęci niesienia pomocy najbardziej potrzebującym).
Cała kwota uzyskana z licytacji wspiera cel pomocy jakiej udzielimy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie w Ogólnopolskiej Akcji „Wszystkie Kolory Świata” Unicef Polska.

Składamy serdeczne podziękowania firmom biorącym udział w licytacji:
FIRMA KORAL PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI LODÓW
FIRMA ERSBET NOWY SĄCZ
FIRMA ERBET NOWY SĄCZ
FIRMA BATIM TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA
BANK SPÓŁDZIELCZY STARY SĄCZ
JUBILER SEZAM STARY SĄCZ
KANTOR WYMIANY WALUT JAROSŁAW SZCZYGIEŁ STARY SĄCZ
MAŁA GASTROOMIA I CATERING STEFANIA WOŹNIAK NOWY SĄCZ

Składamy serdeczne podziękowania Panu Krzysztofowi Witowskiemu za prowadzenie licytacji niezwykle skutecznie i profesjonalnie.