Dzieci MIŚKA po raz kolejny w międzynarodowej akcji ekologicznej: DZIEŃ ZIEMI 2018

X edycja ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem „Oddaj zużyty telefon komórkowy”

Dla Rodziców dzieci Przedszkola i Żłobka MISIEK
Pragniemy poinformować, że bierzemy ponownie udział w międzynarodowej akcji ekologicznej. Zachęcamy serdecznie do udziału w akcji dzieci (każde dziecko przyniesie zużyty telefon) .
Mamy nadzieję i wierzymy, że ta wspólna ogólnopolska akcja do której przyłączamy się przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji ekologicznej: Dzień Ziemi 2018 zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w X edycji naszej ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem:

ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY – ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ
Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną do kwoty 1.500 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu* (np. tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, odtwarzacz DVD, monitor, drukarka, smartfon, konsole i gry video, gry edukacyjne, zapas papieru do ksero itp.) do wyboru przez szkoły.*

Wyniki akcji ekologicznej – konkursu zostaną opublikowane zgodnie z regulaminem w czerwcu 2018 r. na stronie www.ekophone.pl

Przypominamy, że zużyte, uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie takie jak np. ołów oraz kadm i są znacznym zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby.

Z poważaniem,
Leszek Kotyza