Nagroda „Fundusze z Kulturą”

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

„Za nami VIII edycja gali Funduszy z Kulturą. W tym roku wyróżnienia przyznawano w dwóch kategoriach: inwestycja w biznes i inwestycja w rodzinę. Powędrowały one zarówno do przedsiębiorców jak i samorządów. Podczas gali Funduszy z Kulturą, która miała miejsce w podtarnowskich Lusławicach nie zabrakło również muzyki w wykonaniu znamienitych artystów. Na scenie wystąpił również gospodarz wydarzenia wicemarszałek województwa małopolskiego Stanisław Sorys.”

Wyróżnienie i specjalną statuetkę za skuteczne i efektywne korzystanie z Funduszy Europejskich, sięgając skutecznie po dofinansowanie z RPO WM 2020.

Za współpracę na poziomie europejskim, efektywny rozwój placówki Przedszkole i Żłobka MISIEK, nasza Dyrektor otrzymała nagrodę – BILET na wyjazd studyjny do Brukseli, Brugii, Gandawy Ostendy ze specjalnym zwiedzaniam Parlamentu Europejskiego.

Patrz link : http://tarnowska.tv/