Święto Babci i Święto Dziadziusia w Przedszkolu

W dniu 18 stycznia 2017r. obchodziliśmy Święto Babci i Święto Dziadziusia.

W dowód uznania i szacunku dla Dziadków Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy bardzo uroczyście.
Wasze wnuki najpiękniej jak potrafiły wcieliły się w swoje role w przedstawieniu teatralnym pt. ”Bajkowe Jasełka” bo:

Babcia i Dziadek to nasza radość, ciepło, miłość, mądrość, wiedza i doświadczenie.
Babcia i Dziadek odrywają szczególną rolę w życiu każdego dziecka.
Bez Babci i Dziadka trudno wyobrazić sobie dzieciństwo, dojrzewanie, dziadkowie mają szczególny wpływ na kształtowanie młodego pokolenia.

Często wspominamy minione lata, odkrywamy świat dzieciństwa, odwiedziny i wakacje u Dziadków, rozmowy z dziadkami. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za wiele miłych wspomnień.

W imieniu dyrekcji i całej kadry Przedszkola i Żłobka MISIEK
wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia
dobrego zdrowia i pogody ducha ,niech każdy dzień z wnukami przynosi wiele radości i satysfakcji, niech Wasza mądrość i doświadczenie będą bezcennym darem dla wnuków.