Z Wizytą Duszpasterską w Przedszkolu i Żłobku w dniu 10.01.2019r

Pielęgnując katolicką tradycję zawsze serdecznie zapraszamy z Wizytą Duszpasterską do naszego Przedszkola i Żłobka.

Celem takiej wizyty jest spotkanie Kapłana z dziećmi i pracownikami, wspólna modlitwa, śpiew kolęd, rozmowy i Błogosławieństwo.
Udzielone Błogosławieństwo Boże niech chroni nasze Przedszkole nasze dzieci, kadrę i umacnia nas na drodze do chrześcijańskiego życia.
Dzieci dla Specjalnego Gościa wystąpiły w przedstawieniu teatralnym pn. Z kolędą w Stajence.
Pragniemy serdecznie podziękować Księdzu za pamięć o najmłodszych, za serdeczne spotkanie z dziećmi Miśka i rozmowy.
Niniejszy e-mail zawiera informacje poufne lub prawnie chronione. Jeśli nie jesteś właściwym odbiorcą tej wiadomości poinformuj natychmiast nadawcę i skasuj ten e-mail. Kopiowanie lub przekazywanie wiadomości