ZAKOŃCZENIE AKCJI WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

Miło nam było przyjąć gratulacje od Pani Prezydent Miasta Nowego Sącza

Serdecznie dziękujemy!

Pani Dyrektor,

Gratuluję wszystkim dzieciom i zaangażowanym osobom pięknej akcji, lalki na pewno trafiły w bardzo dobre ręce – a zebrane fundusze do najbardziej potrzebujących.

Pozdrawiam,
Magdalena Majka
Zastępca Prezydenta
Urząd Miasta Nowego Sącza
ul.Rynek 1
33-300 Nowy Sącz

Szanowna Pani Prezydent,

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Prezydent za wsparcie nas w realizacji projektu  „Wszystkie Kolory Świta” organizowanego przez UNICEF Polska

Z ogromną radością  pragniemy poinformować o zakończeniu projektu i jego licytacji, zakończonej ogromnym sukcesem w Przedszkolu Misiek!

Tak, wierzyliśmy, że robimy coś dobrego i rzeczywiście udało się. Jesteśmy przekonani, że uratowaliśmy wiele istnień, przekazując zebrane środki na szczepionki dla dzieci z najbiedniejszych krajów świata.

Celem projektu jest  kształtowanie wśród dzieci postawy tolerancji i otwartości na inne kultury.

Akcja ta uświadamia również, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, lecz także przyjemne, od najmłodszych lat  uczymy naszych podopiecznych wrażliwości i chęci niesienia pomocy najbardziej potrzebującym.

Krystyna Gurba z dziećmi z Oddziału Zerowego wraz z wychowawcami.

Poniżej linki z realizacji projektu: