20 listopada – Dzień Praw Dziecka „Edukacja na rzecz Praw Dziecka- Edukacja na rzecz Praw Człowieka”

Tego dnia DZIECI w Przedszkolu Misiek włączyły się w ogólnopolską akcję Rzecznika Praw Dziecka i obchodziły OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA!!!
W tym szczególnie ważnym dniu będziemy gościć Społecznego Rzecznika Praw Dziecka Panią Barbarę Kalisz, która w czasie prelekcji zaznajomi dzieci z ich prawami i obowiązkami

• jaki jest sens i znaczenie proklamowane w aktach prawnych
  • całościowa analiza praw dziecka
  • dzieci w dyskusji dotyczącej swoich praw, pytania i odpowiedzi