A skoro ten dzień jest tak ważny dla nas wszystkich zadbaliśmy o jego odpowiednią oprawę, nastroju oczekiwania, podsycania atmosfery tajemniczości oraz samego momentu zaskoczenia i fantastycznej zabawy z Mikołajem…

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

A skoro ten dzień jest tak ważny dla nas wszystkich zadbaliśmy o jego odpowiednią oprawę, nastroju oczekiwania, podsycania atmosfery tajemniczości oraz samego momentu zaskoczenia i fantastycznej zabawy z Mikołajem…

To Ogromne Wyróżnienie!!!
Mikołaj z Ogromnymi Prezentami w MIŚKU!!!!!
-Wyposażenie Pracowni Informatycznej Komputery,Laptopy z Oprogramowaniem, Ozoboty,Zestawy puzzli do Ozobotów ,Monitory Interaktywne,Pomoce IT do Zajęć Innowacyjnych,Zestawy do Robotyki,Oprogramowania do tablic Interaktywnych………..Brawa!!!!!
I Ambitne Marzenia się Spełniają!!!!…….

Misiek zapewnia dzieciom możliwość nauki i doskonalenia kompetencji kluczowych:matematyki i informatyki,a elementy robotyki urozmaicają zajęcia, rozwijając zainteresowania dzieci,wprowadzają je w innowacje. Zajęcia Informatyki,Matematyki,Robotyki prowadzą wykwalifikowani Specjaliści:Informatycy,Nauczyciele Matematyki i Fizyki,Inżynierowie AGH.

Uważamy że Zajęcia te są konieczne już w wieku przedszkolnym dla zapewnienia rozwoju kompetencji kluczowych oraz umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy,a także zmniejszenia deficytów edukacyjnych w tym zakresie.

Mikołaju dziękujemy!!!