”W tym roku każde dziecko otrzyma paczkę od Św. Mikołaja”-odpowiedz MIŚKA na akcję charytatywną Radia RDN

Kolejna charytatywna akcja organizowana przez Przedszkole i Żłobek MISIEK.

od lat pomagamy dzieciom z najbardziej ubogich rodzin, które potrzebują pomocy, choć nie wyciągają po nią ręki.
Ta akcja dotyczy mikołajowej akcji zbiórki prezentów dla dzieci z ubogich rodzin. Przedszkole i Żłobek MISIEK ufundowało paczki mikołajowe.
W tym roku po raz pierwszy zaprosiliśmy do tej akcji także Rodziców naszych dzieci, którzy serdecznie odpowiedzieli na akcje, przekazując ogromne ilości prezentów. Trwało wielkie segregowanie i pakowanie paczek. Paczki przekazaliśmy do siedzimy RDN w Nowym Sączu Moto-Mikołajom, którzy docierali do wszystkich dzieci. Zbliża się okres świąteczny, jesteśmy szczęśliwi że przyczyniliśmy się do uśmiechu wielu sądeckich dzieci.

Tą drogą pragniemy w imieniu obdarowanych dzieci gorąco podziękować wszystkim którzy chętnie wzięli udział w tej szlachetnej akcji.