Ależ nie mogło być inaczej … Misiek błyszczy jak zawsze! I w świetle reflektorów podczas Sylwestra w kawiarence w Miśku !💥💥💥🤩🤩🤩

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Oddziały Żeleźnikowa i Żłobek Nowy Sącz

Nie zabrakło niespodzianek i niezapomnianych chwil. Ale jak szaleć to szaleć!
Goście zaczęli klasycznie od zabaw i karaoke, bo śpiewanie hitów z przyjaciółmi to świetny sposób na podkręcanie atmosfery. Każdy mógł dziś poczuć się jak gwiazda wieczoru prezentując swoje wokalne umiejętności. Pikanterii dodał taniec chłopców, dyrektorki i prowadzącej nauczycielki wf Moniki Wożniak do piosenki Michaela Jacksona oraz dziewcząt do piosenki Wensday….🎵🎵🎵🎵🎵😄😄😄😏
Goście patrząc w sylwestrowe menu Miśka jednogłośnie wybrali cheesburgera!…😄
I to był czas refeksji i planowania przyszłości. Każdy z gości dzielił się refleksją, planowaniem przyszłości i postanowieniami na następny rok!…..😊😊❤️👍👍💪
Choć poprzedni rok był wspaniały dla Miśka, to dziś nie rozliczamy się ze starego, tylko z przytupem wchodzimy w nowe!….👍👍👍💪🤩
Misiek jako pierwszy w Nowym Sączu będzie korzystał z najnowocześniejszego systemu Smartfloor. Na nasze zaproszenie przyjechał na Sylwestra w Miśku Łukasz Jaworski z firmy Mentor Systemy Audiowizualne ze Szczecina, by świętować z nami najnowszy zakup Miśka – podłogę interaktywną ze stołem interaktywnym Smartfloor…😊😊👏👏👏👍👍💪💪/ i dotyczy wszystkich Oddziałów Miśka!
Z nadzieją, marzeniami i planami wchodzimy w Nowy Rok. Przed nami kolejne wyzwania dla młodych umysłów. Nie boimy się wyzwań!……👍👍🤩🤩😄
Życzenia z MIŚKA na Nowy Rok 2024
Miłości, Harmonii i Spełnianych Marzeń…😊❤️💯🔥💥👍💪…
Udanego Sylwestra!!!!!…..🤩🤩🤩