BABCIA Z DZIADKIEM DZIŚ W TEATRZE NA SPEKTAKLU „KRÓLOWA ŚNIEGU” W MIŚKU ODDZIAŁ ŻELEŹNIKOWA

Spektakl w Wykonaniu Cudownych Maluszków! Inspirowany Baśnią H.K. Andersena, z Przesłaniem: że w Sercu Trzeba Być Dzieckiem!

Cudowne Zaangażowanie Maluszków w Bajkowej Scenerii Imitującej Lodowe Królestwo Przykuwa Uwagę i Rozpala Serca Widowni!

A Dorosłych Widzów Spektakl Przerzuci w Świat Ich Dzieciństwa!!! Zapraszamy!!!….

Ogromne Brawa dla Aktorów! Ogromne Brawa dla Wychowawców!
Dyrektor Złożyła Życzenia!
Szanowni Państwo Szanowni Dziadkowie w Dniu Waszego Święta
Należy Podkreślić Szczególną Rolę Dziadków w Rozwoju i Wychowaniu Każdego Dziecka.

Wszyscy się Zgodzimy, że Dziadkowie Pełnią Ważną Rolę Scalającą Rodzinę, są Swoistymi Kotwicami, Punktami Odniesienia, Są Świadectwem Trwałości Rodziny i Kładą Szczególny Nacisk na Najlepsze Relacje i Kontakty Rodzinne

Dzięki Dziadkom Dziecko Zyskuje Poczucie Zakorzenienia, Które Jest Niezmiernie Ważne, Ponieważ Maluch Kształtuje Swoją Tożsamość.
Należy Pamiętać, że To Poczucie Bezpieczeństwa i Przynależności w Dużej Mierze Zależy od Relacji z Dziadkami
Babcia i Dziadek są Często Arbitrami, Sprawiedliwymi Sędziami, Pełnią Rolę Negocjatorów w Rodzinie, w Takich Sytuacjach Często Wygrywają Wnuki
Bo Wspólne Przebywanie jest Największym i Najpiękniejszym Prezentem!
Bo Miłość taka jest!!!
Wszystkim Babciom i Dziadkom Składamy Ogromne

Gratulacje i Serdeczne Życzenia,Dobrego Zdrowia i Pogody Ducha,
Niech Wasza Mądrość i Doświadczenie będą Bezcennym Darem dla Wnuków!
Niech bycie Dziadkami Sprawia Państwu Spełnienie ,Super Frajdę i Super Satysfakcję!

Dyrektor Przedszkoli i Żłobków MISIEK
Krystyna Gurba