BAL PLUSZAKÓW/ obchodzony na całym Świecie! w Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek/Oddział Żeleźnikowa

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Na balu pojawił się gospodarz MISIEK /maskotka całej społeczności przedszkolnej, powitał wszystkich i porwał do wspólnej zabawy!….🎊🎉🧸🐻🐨🐼🤩❤️ /nie sposób wymienić imiona tych wszystkich słodziaków, dziękujemy wszystkim!…🤩❤️🧸…

Dlaczego dzieci potrzebują maskotki misia!?…
Na czym polega ten fenomen!? i co sprawia że pluszowe misie stają się dla nas czymś więcej niż tylko kolejną zabawką!?…
Pluszaki stają się pierwszymi powiernikami dziecięcych sekretów, ułatwiając maluchom w przyszłości budowanie więzi międzyludzkich oraz wyrażania emocji….
Wyjątkowej więzi, która łączy maluchy z ich ulubioną maskotką, postanowili przyjrzeć się Specjaliści. Wyniki ich badań opublikowane zostały w 2000 roku w prestiżowym „Journal of Consulting and Clinical Psychology”, dowodzą one niezbicie iż dzieci, które podczas wizyty u lekarza przytulają się do swojego pluszowego misia przeżywają mniejszy stres, niż maluchy poddawane badaniom bez obecności swoich ukochanych, mięciutkich przyjaciół!…..
Przyjaźń dziecka z jego ukochanym misiem nie kończy się wraz z upływem lat….🤩❤️😊🧸
Skąd o tym wiemy!?
Niemal 35 % dorosłych przyznaje, że wciąż sypia z ukochaną maskotką z dzieciństwa i co ciekawe podkreślają, że pełni w ich życiu niezwykle ważną rolę!
Tak!!!.. mój misiek jest ze mną! I tyle lat nie wychodzi z mojego łóżka!!! – przyznała się dziś nasza Dyrektorka
🤩❤️😆😏😏 ….