Bo żadne spotkanie nie jest przypadkowe…

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

MISIEK ze wzruszeniem żegna Oddział Zerowy w Roku Szkolnym 2023/2024 podkreślając kluczowe znaczenie edukacji przedszkolnej i odpowiedzialności przedszkola za efektywne przygotowanie dzieci do dojrzałości szkolnej.

„Składam z głębi serca płynące życzenia, samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji. Życzę Wam, abyście odnaleźli miejsce dla siebie w najlepszych szkołach i uczelniach, odnalazły wspaniałych przyjaciół oraz, co równie ważne, spotykały życzliwych, a jednocześnie wymagających nauczycieli…
Mamy nadzieję, że czas spędzony w MIŚKU będzie dla Was zawsze serdecznym wspomnieniem. Wpadajcie do nas i chwalcie się swoimi Sukcesami
POWODZENIA!!!”
Dziś dziękujemy wychowawcy Oddziału Zerowego mgr Klaudii Kulig i wszystkim nauczycielom którzy brali udział w kształceniu młodych
Szczególnie dziękujemy Rodzicom za efektywną współpracę i ciepłe słowa. Zadowolenie Rodziców ma dla MIŚKA Siłę Sprawczą!!!