cd. AKTYWNOŚCI DZIECI Z PRZEDSZKOLA MISIEK

Dzieci z Przedszkola MISIEK brały udział w konkursie plastycznym towarzyszącym 25. edycji Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR w Nowym Sączu.

07 czerwca o godz. 11.30 do Galerii SOKÓŁ w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, ul. Długosza 3 oficjalnie odczytano protokół i wręczono dyplomy oraz nagrody laureatom konkursu.
Do konkursu zgłoszono 238 prac – niezwykle twórczych, oddających atmosferę i tematykę Festiwalu w sposób zarówno piękny, jak i oryginalny. Jesteśmy nie tylko niezmiernie zachwyceni, ale również dumni.
Dzieci z Przedszkola MISIEK otrzymały WYRÓŻNIENIE SPECJALNE za pracę „OTWARTY ŚWIAT”, komisja konkursu w uzasadnieniu dostrzegła młodych artystów.
Nagrodę odebrała delegacja dzieci z wychowawcami.
Praca ta wystawiona jest w Galerii SOKÓŁ do 2 lipca.

Nagrodę specjalną rozpakujemy na UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO-ZAKOŃCZYMY NAPRAWDĘ DOBRY ROK SZKOLNY EFEKTYWNIE I CUKIERKOWO :) :) :)

KONKURS PLASTYCZNY-MOJE ŚWIĘTO DZIECI GÓR

Oddział starszaków stworzył pracę plastyczną inspirowaną FESTIWALEM ”ŚWIĘTO DZIECI GÓR ”oraz jego tematyką.

Poprzez wyrażenia swoich emocji, przeżyć, obserwacji, wiadomości, poprzez działania plastyczne, stworzyli prace, która zostanie zaprezentowana na wystawie konkursowej w Galerii SOKÓŁ w Nowym Sączu.

Celem jest pobudzanie zainteresowania dzieci różnorodnością kultur , budowanie tożsamości i świadomości regionalnej, utrwalanie wiadomości o życiu mieszkańców różnych regionów kuli ziemskiej, kształtowanie uczuć tolerancji wobec przedstawicieli innych narodowości.