Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Chwalmy się tym, co dobre!

Chwalmy się tym, co dobre!

Czy wiecie, że w naszym Przedszkolu MISIEK działa profesjonalna, nowoczesna Biblioteka i Czytelnia z prawdziwego zdarzenia?

To miejsce, „jakiego jeszcze świat nie widział” – stworzone z ogromną pasją dla naszych młodych czytelników i ich rodzin!

Za co z całego serca chwalimy Bibliotekę MIŚKA?

👇👩‍🏫 Pełen profesjonalizm i serce – Pani Bibliotekarka Anna Polanska to czysta magia! ✨️✨️✨️Z zaraźliwym entuzjazmem wprowadza maluchy w świat literatury, prowadzi świetne dyskusje o książkach i pomaga dzieciom wybierać najwspanialsze opowieści.📚

Księgozbiór dla całej rodziny – Półki uginają się od hitów wydawniczych i nowości uzupełnianych na bieżąco.To nie tylko bajki dla najmłodszych, ale też wciągające tytuły, po które chętnie sięgają starszaki i rodzice.💳

Jak w prawdziwej bibliotece! – System kart czytelniczych i profesjonalne oprogramowanie sprawiają, że dzieci uczą się szacunku do książek i z dumą wypożyczają kolejne lektury na weekendowe wieczory

To najlepszy dowód na to, że czytanie to genialna przygoda.Nasze przedszkolaki uwielbiają to miejsce, chwalą się przeczytanymi książkami i wymieniają recenzjami!

Wielkie brawa dla całej Kadry za stworzenie tak inspirującej przestrzeni!…..👏👏👏👏👏👏