CZYTAJ! CZYTAJ! CZYTAJ!!!

Czytaj Zeby Więcej Wiedzieć

Czytaj Żeby Jaśniej Myśleć

Czytaj Zeby Poznawać Świat

Czytaj,Nieważne Ile Masz Lat…….

autor nieznany

To Takie Proste!….☺🤔🤔🤔👍👍👍

Najmłodsi  Czytelnicy z Miśka ochoczo przystąpiły do Konkursu Plastycznego               organizowanego przez Sądecką Bibliotekę Publiczną w interesującym Konkursie ”Przygoda jak z Bajki”Wyobraź sobie, że twój ulubiony bohater literacki schodzi z kart książki i chce spędzić z tobą dzień… Jakie fantastyczne przygody was czekają?  Wystarczy odrobina kreatywności,by stworzyć wspaniałą ilustrację książkową! .

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Na konkurs wpłynęło ponad 300 prac z ponad 30 placówek z terenu Nowego Sącza i okolic. Zostały one ocenione w trzech kategoriach wiekowych.

W I Kategorii Przedszkolaki i klasy „0”. I miejsce: Angelika Czech (Niepubliczne Przedszkole Edukacyjne), II miejsce: Natalia Bodziony (ZSP nr 3), III miejsce: Jan Kaszewski (Przedszkole „Jaś i Małgosia”). Wyróżnienia regulaminowe: Zofia Pióro (Przedszkole „Misiek”), Nadia Bolak (Przedszkole „Misiek”). Wyróżnienia dodatkowe: Marianna Tokarczyk (Przedszkole nr 3), Antonina Czarnecka (Przedszkole „Danapis”)”

Brawa! Brawa! Brawa! MISIEK dwukrotnie wyróżniony!!!👏👏👏🎉

Brawa dla Wszystkich Wynagrodzonych!!👏👏👏

Artystki z MIŚKA Zosia i Nadia odebrały nagrody !!! Zdaniem Jury prace zasłużyły absolutnie na Wyróżnienie!!!

Ciekawie, Fantastycznie, kusząco bohaterowie ulubionych książek  przeżyły ten dzień z Artystkami z MIŚKA!☺🥳🤗❤😃😊

Dzieci Miśka przyznały krótko! to tylko wstęp do kolejnych przygód z ulubionymi bohaterami Książek w tworzonych wymyślnych ilustracjach książkowych!!!

Wszystkim Dzieciom MIŚKA Serdecznie Gratuluję! za piękne, fantazyjne prace!..❤🥳🥳

Panie Dyrektorze bardzo dziękuję za lizaki! 😊😆😆😂🤣Serdecznie Pozdrawiam!..

Krystyna Gurba Dyrektor Przedszkoli i Żłobków MISIEK