DO DZIECI MIŚKA!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Szkoły i przedszkola w całej Polsce są zamknięte, Misiek również, nie można iść na plac zabaw, do przyjaciół, rodzice nie chodzą do pracy bo zagrożenie zachorowaniem na koronawirusa jest duże i wszyscy musimy zachować ostrożność, również dzieci, zostać w domu, myć często ręce i ograniczyć kontakty z innymi, poczekać i nie bagatelizować sytuacji i zagrożeń z nim związanych. Proszę Was zostańcie w domach by nie zarazić się.

Szczęśliwie i spokojnie Wasi Rodzice zapewniają Wam poczucie bezpieczeństwa. Dajemy równocześnie nadzieję, aktualnie na świecie wielu naukowców pracuje nad szczepionką i lekarstwem na koronawirusa, naprawdę mądrzy ludzie robią wszystko by najszybciej znaleźć lekarstwo i szczepionkę i rozwiązać ten trudny problem/myślimy, wychodząc w bezpieczną przyszłość!!!!

Zamieniamy zatem sposób komunikacji z Wami za pomocą spotkań online, nagrywanych filmików przekazywanych Wam bloków tematycznych zajęć, zabaw. Zachęcamy do aktywności. Prosimy Was abyście pracowały razem z nami, poszerzając swoją wiedzę i doświadczenia, bo Wy już wiecie że właściwie ucząc się poznajecie Świat.

Proponujemy również kontakt z nami na Skypie, wszystkich dostępnych komunikatorach online telefonicznie, wspierajmy się nawzajem, tęsknimy i czekamy na Wasze telefony i emaile.
Czekamy na spotkanie z Wami, z ciociami, przyjaciółmi, rówieśnikami w serdecznych i już bezpiecznych warunkach . Otworzymy dla Was Przedszkole MISIEK z pewnością !!!!
Pozdrawiamy Was serdecznie :) :):) :)

Jednocześnie pragniemy serdecznie pozdrowić Rodziców

Z Wyrazami Szacunku
Dyrektor – Krystyna Gurba
Wychowawcy Nauczyciele