DZIECI MIŚKA W NAJWIĘKSZEJ, POLSKIEJ AKCJI EKOLOGICZNEJ SPRZĄTANIE ŚWIATA!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

MANIFESTUJEMY RAZEM I GŁOŚNO IDEĘ SPRZĄTANIA I NIE ZAŚMIECANIA ZIEMI! NA PIESZO I Z PRZEKAZEM W PIOSENCE „CAŁY SWIAT JEST W NASZYCH REKACH” 👍🌍💪

Młodzi Entuzjaści Ochrony Przyrody z MIŚKA dziś sprzątali brzegi Popradu w ramach Akcji we współpracy z Wydziałem Komunalnym Urzędu Miasta Nowy Sącz, który na naszą prośbę wykonał bezpłatną usługę wywozu zebranych ogromnych ilości śmieci!…Składamy podziękowania Pani Dyrektor Wydziału!……
I ponownie brzegi Popradu są Czyste i Naturalne! 👏👏👏
W ramach prowadzonych badań, pobraliśmy próbki wody z Rzeki Poprad, by w Laboratorium MIŚKA pod mikroskopami zbadać odczyny wody i skupić się na warunkach życia różnych gatunków ryb i zwierząt ! 🧫🧪🦠🔬🔬😊🤓🧐
W cyklicznych zajęciach edukacyjnych i pracy wychowawczej prowadzimy działania na rzecz Ochrony Środowiska. To liczne formy aktywności dzieci, projekty edukacyjne, akcje społeczne, akcje ekologiczne, eksperymenty, warsztaty, liczne spotkania z ekspertami są szansą Skutecznej Zmiany Proekologicznej!🧑‍🔬👩‍🔬👨‍🔬
I to był trening pieszy, na długości 6 km ,to dla nas regularność zajęć WF, budowania kondycji, prędkości ,tempa i coraz dłuższych dystansów..,…pod okiem profesjonalnego trenera, nauczyciela WF Monikę Wożniak/mamy na swoim koncie piesze wycieczki
i zdobyte szczyty !…🤸🤸‍♀️🤸‍♂️😄😆😂
Trenerka najlepiej wie, że po każdym treningu należy niezwłocznie się odżywić i odpocząć!😎🙆‍♀️🙆🙆‍♀️
W swojej posiadłości gościła nas gorącą czekoladą, mogliśmy umyć ręce!☕️☕️☕️
Dzieci MIŚKA dziękują za gościnę!!! ……….❤️❤️😊