DZIECI MIŚKA Z WNIOSKIEM DO KAPITUŁY ORDERU UŚMIECHU O UHONOROWANIE AUTORKI „KICI KOCI” ANITY GŁOWIŃSKIEJ ORDEREM UŚMIECHU!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Doceniamy twórczość autorki „Kici Koci”.

Kicia Kocia czyli rezolutna bohaterka serii książek wydawanych dużym nakładem szturmem podbija serca najmłodszych czytelników, sprawiają, że czytanie staje się dla dzieci codziennym rytuałem. Książeczki są adresowane do najmłodszych dzieci w wieku 2-6 lat czyli takich, które chłoną informację i dopiero przystosowują się do życia w społeczeństwie, tak naprawdę uczą się dopiero funkcjonowania w świecie, a co najważniejsze lektura pokazuje jak radzić sobie z domowymi obowiązkami, jak pokonywać własny strach jak zachowywać się w miejscach publicznych. Książeczki mają piękne ilustracje i wyraziste barwy. Każdy maluch będzie miał wiele chęci i motywacji do przestrzegania reguł widząc jak Kicia Kocia się do nich stosuje. Każda książeczka fantastyczny poradnik dla każdego dziecka.

Spróbujmy zdecydować o uhonorowaniu Anity Głowińskiej tym zaszczytnym i najwdzięczniejszym z wyróżnień. Przekażemy na ręce wydawnictwa zbiorczo lity od dzieci Miśka-recenzentów bezpośrednio do Kapituły Uśmiechu.

Od 24 lutego do 28 lutego rozpoczynamy pracę nad recenzją serii książeczek i Autora.

Bardzo prosimy by dzieci przyniosły ze swoich domowych bibliotek wszystkie Kicie Kocie.

Każde dziecko będzie miało prawo osobistych odczuć i recenzji książeczek, spróbuje razem z rodzicami napisać list. List ten zostanie odczytany na forum grupy a następnie wysłany zbiorczo do Kapituły Orderu, wraz ze zbiorczymi recenzjami, które zbierzemy na forum każdej grupy.