Dzieci w projekcie edukacyjnym „GŁOWA PEŁNA MARZEŃ”

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Dziecięce marzenia te małe i te duże, Porozmawiajmy o marzeniach, Podróż do Krainy Marzeń i Mój wymarzony zawód.

A co zrobić gdy nie nadążasz za pragnieniami swojego dziecka? Przez kilka miesięcy z radością chodzi na zajęcia teatralne, potem koniecznie chce spróbować swoich sił na basenie a jeszcze później marzy by zostać astronomem, strażakiem, lekarzem… To tylko jego fochy i fanaberie? No cóż dziecko najczęściej nie ma jasno sprecyzowanych marzeń dotyczących przyszłości. I dobrze, bo dzięki temu ma szansę spróbować swoich sił w wielu dziecinach. A im więcej doświadczy, tym jego późniejszy dorosły wybór będzie bardziej przemyślały. Pozostaje zatem pozwolić smykowi na eksperymenty.