DZIECI Z PRZEDSZKOLA MISIEK Z WYGRANĄ W KONKURSIE EKOPHONE – AKCJI EKOLOGICZNEJ

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Celem udziału jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie, szczególnie wśród ludzi młodych. Zużyte telefony komórkowe stanowią ogromne zagrożenie dla naszego środowiska naturalnego, ponieważ zawierają metale ciężkie takie jak np. kadm i ołów. Wyrzucony telefon komórkowy może zatruć znaczne ilości wody i gleby.

Z przyjemnością informujemy, iż w jesiennej edycji naszej akcji ekologicznej – konkursem pod hasłem „Oddaj zużyty telefon komórkowy”, Państwa placówka za wyróżniającą się aktywność i skuteczność uzyskuje nagrodę w postaci cyfrowego aparatu fotograficznego Kodak FZ43,

Pozdrawiam i gratuluję wygranej,
Leszek Kotyza
EKOPHONE