Dziś MISIEK z Wiosną Na Wagarach!…..🌷🌷🌷 🌼 🌼 🌼

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

To Świetny Pomysł na Aktywną Inaugurację Wiosennego Czasu/Sezonu!…To Okazja do Świętowania! Jesteśmy na WSI w Wiejskiej Posiadłości MIŚKA w ŻELEŹNIKOWEJ WIELKIEJ !.. 🌞 Bo Tu Najlepiej Poczuć Powiew Wiosennego, Świeżego Powietrza!… Bo Tu Możemy Cieszyć Się Naturą, 🌞 Która Taka Piękna Dookoła!.. 🌞 Bo Tu Czujemy Wiosnę! I Możemy Obserwować Wiosenną Przemianę Przyrody! 🌞….Bawimy Się I Obnosimy Się z Wiosną!…..w Najbardziej Kolorowych Strojach Głośno i Śpiewająco!…Towarzyszy Nam Pierwsze Wiosenne Słoneczko! ☀️☀️☀️🌷🌷🌷
Zapraszamy do Wspólnego Spaceru na Wsi!… 💐 💐 💐 ☀️☀️
Ci Duzi i Ci Mali Wszyscy Mogą do nas Dołączyć!…Są Tańce i Zabawy! 💃💃🕺👍👍👍
Oddział/Miśka na Wsi Przyjął Nas Bardzo Serdecznie Wiosennymi Żonkilami. ❤️❤️❤️
Dzieci Wprowadziły Nas w Fantastyczny, Wiosenny Klimat Piosenką „Maszeruje Wiosna”

Oczywiście Był LUNCH z Najbardziej Kolorowymi ,Wiosennymi , Koktajlowymi Kanapeczkami ! Sokiem z Wyciskanych Świeżych Owoców i Warzyw i Sałatką Owocową…..Jest Pięknie! Jest Wybornie….Dziękujemy!!!…. 👏👏👏❤️
To Najpiękniejsze Wiosenne Wagary. I Jak nie Kochać Tej Wiosny!…
Składamy Serdeczne Życzenia Wszystkim!… ❤️
Pięknej Wiosny i Błękitnego, Słonecznego, Spokojnego Nieba!….🌞🌞🌞
Serdecznie Pozdrawiam Moich Wiejskich Przyjaciół!❤️