FANTASTYCZNY DZIŚ WYKŁAD Z ARCHITEKTURY W MIŚKU!!!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Cotygodniowe Warsztaty prowadzi Architektka Anna Oleksy.

Młodzi przenieśli się do czasów prehistorii i pierwszych budowli, które kryją jeszcze mnóstwo tajemnic! 😊, zastanawiali się jak mogły one powstać bez współczesnej technologii i budzą podziw młodych!…😊😊🙆🙆‍♀️🙆‍♂️
Zaś swoją podróż zakończyli na pierwszej osadzie w Polsce w Biskupinie i jego pierwszym układzie urbanistycznym!. 💥🤓🧐To niezwykłe znalezisko-odkrycie przyczyniło się do rozwoju polskiej archeologii!👍👍👍👏👏💪💪.
Młodzi zadawali pytania: jak transportowali materiały skoro nie było samochodów? Na czym spali skoro nie było mebli? W jaki sposób docierało światło do pomieszczeń w jaskiniach, skoro nie było okien?
To bardzo istotne zagadnienia, by zrozumieć i docenić jak dostępne materiały budowlane wpływały na architekturę!….🙆🤩
Dziękujemy Architektce Pani Annie Oleksy za niezwykle interesujące warsztaty😊😊😊🤔🤩❤