Finał konkursu “Dziecięcy RDN” w kinie HELIOS

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Dzieci MIŚKA uczestniczyły w Finale Konkursu „Dziecięcy RDN”
w Kinie HELIOS. Przedszkole MISIEK otrzymało wyróżnienie.

Nasze dzieci stworzyły reportaż pt. „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, który brał udział w konkursie pt. „Dziecięcy RDN” organizowanym przez Radio RDN Nowy Sącz, Regionalną Telewizję Kablową, kino HELIOS w Nowym Sączu oraz Owoc Łącki-Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw.

Celem konkursu było zapoznanie dzieci z pracą w radiu i telewizji, sztuką reportażu, a także rozwijanie kreatywności, ciekawości otaczającą rzeczywistością.
Zadaniem przedszkolaków było przygotowanie materiału telewizyjno- radiowego polegającego na przeprowadzeniu wywiadu lub reportażu na temat zdrowego odżywiania i żywienia.

Podczas Finału Nasza Pani Dyrektor podkreślała:
„Umiejętność współpracy zespołowej, rozwój talentów a także zdolność akceptowania porażek i wyciąganie z nich wniosków to zaledwie kilka zalet które płyną z rywalizacji w dziecięcym środowisku. Uczymy dzieci zdrowej rywalizacji, jest to niezbędne by odnosiły sukcesy i dziś i w dorosłym życiu”