GRATULACJE ALICJA! Z NAGRODĄ II MIEJSCA W KONKURSIE PLASTYCZNYM „WODA – ZDROWIE, RADOŚĆ”

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Miło nam poinformować, że nagrodę II w konkursie wszystkich przedszkoli i szkół podstawowych otrzymuje nasz wychowanek z grupy starszaków Alicja Szczygieł.

Z pośród setek prac to właśnie praca Alicji została wyróżniona. Alicjo gratulujemy Ci serdecznie.
Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się w dniu 22 marca 2019 r. w Ratuszu w Nowym Sączu
Głos zabrała dyrektor Przedszkola MISIEK w którym powiedziała – Już na pierwszym etapie edukacji a więc w edukacji przedszkolnej wyłapujemy predyspozycje i zdolności dzieci za którymi bardzo często czai się prawdziwy dar. Musimy pielęgnować i rozwijać te zdolności u dzieci. Gratulując, życzę wszystkim wyróżnionym dzieciom dalszych sukcesów a rodzicom sugeruję zacznijcie oszczędzać na farby i płótna. Serdecznie dziękuję organizatorom za zorganizowanie konkursu w którym dzieci mogły zaprezentować swoje zdolności, rozwijając swoją wyobraźnie i wrażliwość estetyczną.