I OSTATNI POŻEGNALNY WYPAD ZE STARĄ PACZKĄ W GÓRY!!!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

W dniu 24 czerwca Wycieczka Oddziału Zerowego do Zakopanego

ZDOBYWAMY KOLEJNE SZCZYTY!!!👍👍👍🤓
TYM RAZEM NOSAL – WIDOKOWY I ŁATWY SZLAK Z ZAKOPANEGO W TATRY
Nosal to bardzo widokowy szczyt, na który dostaniemy się dość łatwym szlakiem z Kuźnic. Ten krótki spacer jest dobrą propozycją dla początkujących turystów z dziećmi. Nosal to jeden z popularniejszych szczytów w Tatrach łatwych do zdobycia. Dlatego to idealna trasa dla początkujących, jak i rodzin z dziećmi. Co więcej szlak na górę dostarcza nam zachwycających widoków na Tatry Wysokie, Zachodnie, Bielskie, a także na Gubałówkę i Zakopane, dodatkowo przy dobrej widoczności zobaczymy Beskidy z Babią Górą. Dzięki takim widokom nie musimy zapuszczać się na wysokogórskie szlaki, by oglądać piękne panoramy.
– KRUPÓWKI to tu udamy się po męczącym dniu na górskim szlaku na pyszny obiad a przy lodach powspominamy MIŚKA …. Pośmiejemy się…..Każdy Absolwent opowie interesującą swoją przygodę z MIŚKIEM….. 🍨🍦🍧🌞😀
– I GÓRALSKIM ŚLIZGIEM pościgamy się na zjeżdżalni z ośmioma równoległymi torami oczywiście w tandemie z kolegami i koleżankami z przedszkolnych ław…😃😄😆😎😂😂
UFFF … I TO BĘDZIE Z PEWNOŚCIĄ NIEZAPOMNIANY WSPÓLNY OSTATNI WYPAD….👍👍👍❤