I STAĆ CIĘ NA TAK WIELE!!!………👍👍👍 A NAJLEPSZE SZKOŁY CZEKAJĄ NA CIEBIE!…..👏👏👏

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

TAK! ZBUDOWALIŚMY FUNDAMENT KTÓRY MA ZNACZENIE KLUCZOWE W KSZTAŁCENIU NA DALSZYCH ETAPACH EDUKACJI…🤓🤓🤓
TAK! INWESTUJEMY W PRZYSZŁOŚĆ WYCHOWANKÓW MIŚKA!…
💪💪💪
WE WSPOMNIENIACH ABSOLWENCI MIŚKA ROK SZKOLNY 2020/2021👩‍🎓🧑‍🎓👨‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓👨‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓👨‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓

– MISIEK ZE WZRUSZENIEM ŻEGNA ODDZIAŁ ZEROWY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 ❤❤❤
-WRĘCZENIE DYPLOMU NASZEJ DYREKTOR PRZYZNANEGO PRZEZ RODZICÓW
Nasza Dyrektor ze wzruszeniem zabrała głos
„Pragnę serdecznie podziękować Rodzicom! Na swoim koncie posiadam wiele cennych prestiżowych nagród, dyplomów!
„Ten dyplom jest Najcenniejszą Nagrodą, bo przyznaną przez Rodziców. Dużą rangę i znaczenie ma dla nas Współpraca z Rodzicami.Nasza wspólna praca,zaangażowanie są kluczowe dla efektywności pracy dydaktyczno-wychowawczej.
Czynnie kształtujemy obraz nowoczesnego Przedszkola! Cała Kultura Organizacji ,efektywne zarządzanie i praca całej Kadry prowadzi do jego nieustannego rozwoju i jak najlepszego funkcjonowania co pragnę dziś podkreślić.Stawiamy na jakość i profesjonalizm,których celem jest wieloraki rozwój każdego dziecka,jego efektywne przygotowanie do dojrzałości szkolnej,tu najważniejsze są sprawy najmłodszych,tu jest miejsce budowania poczucia własnej wartości i twórczej aktywności ,nauki przez działanie,doświadczenia i planowanie pracy!.
Dziś jesteśmy Znaczącą Placówką Edukacyjną,Otwartą na Świat,Wyróżniającą się Aktywnością.
Dalej Dyrektor mówiła o kluczowym znaczeniu edukacji przedszkolnej i odpowiedzialności Przedszkola za efektywne przygotowanie dzieci do dojrzałości szkolnej:
„To był cudowny czas dla Was, Wysokiej Jakości Edukacji,Opieki i Wychowania, Aktywności i Sukcesów Edukacyjnych!
To także niezatarte wspomnienie Waszego komfortowego dzieciństwa!!!
Jestem dumna, zwracam się dziś do Absolwentów, jesteście już mądrymi dziećmi, tak! To czas Szkoły!
Każdy absolwent MIŚKA zdobył kompetencje kluczowe, umiejętności i sprawności uniwersalne, które pozwolą im sprostać wysokim wymaganiom stawianym w Szkole i dorosłym Życiu.
Są otwarci na zdobywanie nowych wiadomości i przekonani, że poznawanie Świata może być fascynującą przygodą, że właściwie ucząc się poznajemy Świat, odpowiadamy na kluczowe pytania i spełniamy swoje najpiękniejsze marzenia /motywacja do uczenia się/.
Tak! Zbudowaliśmy fundament, który ma znaczenie kluczowe w kształceniu na dalszych etapach edukacji.
Przedszkole MISIEK Was serdecznie żegna!…
Składam z głębi serca płynące życzenia Samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji. Życzę Wam abyście odnalazły miejsce dla siebie w najlepszych Szkołach i Uczelniach, odnalazły wspaniałych przyjaciół oraz co równie ważne spotykały życzliwych, a jednocześnie wymagających nauczycieli…………………………. 💖💖💖
Mamy całą nadzieję, że czas spędzony w MIŚKU będzie dla Was zawsze serdecznym wspomnieniem. Wpadajcie do nas i chwalcie się swoimi Sukcesami!………………………………..👍👍👍
POWODZENIA!!!………………….
W RAMACH POŻEGNANIA W TYM DNIU:
-A MOŻE ZATAŃCZMY JESZCZE RAZ!? OSTATNI PRZEDSZKOLNY TANIEC!
-OSTATNI PRZEDSZKOLNY SPEKTAKL W KINIE SOKÓŁ pn. LUCA
-OSTATNI WYPAD NA WSPÓLNE LODY DO LODZIARNI ARGASIŃSCY