Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2020/2021

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2020/2021 oddzielnie w pięciu grupach wiekowych z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w naszych placówkach w czasie ich funkcjonowania w okresie epidemiologicznym COVID-19

HURRA !!!! 🥳🤩🤓 HURRA!!! 😃🎉🤓 HURRA!!!
Gaudeamus Igitur, Juvenes Dum Sum!
“Radujmy Się Więc, Pókiśmy Młodzi……………..”
Dyrektor w Przemówieniu Podkreślała :
Kluczowe Znaczenie Edukacji Przedszkolnej ,Budowania Fundamentu w Procesie Uczenia Się,Kształtowania Kompetencji Kluczowych………Tu Jest Środowisko Sprzyjające Uczeniu Się, Rodzinne i Bardzo Bezpieczne.Tu Jest Miejsce Budowania Poczucia Własnej Wartości i Twórczej Aktywności, Nauki Przez Działanie, Nauki Przez Doświadczenia.
Przedszkole MISIEK Serdecznie Was Wita !!!!!!🌞🌞❤️❤️🥳
Składam Życzenia Samych Sukcesów na Kolejnych Etapach Edukacji.
Serdecznie Dziękujemy za Setki Życzeń!😃❤️

Dyrektor Przedszkoli i Żłobków Misiek Krystyna Gurba