INWESTUJEMY W PRZYSZŁOŚĆ MŁODYCH!!! NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH! ANGIELSKIEGO I FRANCUSKIEGO W MIŚKU!

Bo najlepiej jest rozpocząć najwcześniej!

Dzieci w wieku przedszkolnym mają świetne kompetencje audytywne/szybkie przyswajanie słuchowe…👍👍👍👍
Dziś j.francuski… 🇫🇷
Bonjour mes amis ☺️☺️☺️
Zaśpiewajmy razem!….🎼🎼🎵🎶🎶
-La chanson des jours de la semaine

-Vole,vole,vole papillon

-La chanson de salutation

Opieramy nauczanie na metodzie immersji językowej, zapewniając codzienny kontakt z językiem , w sposób naturalny przez wiele godzin w ciągu dnia/dzieci wchłaniają język również z otoczenia…..
Ciągły kontakt z j. francuskim powoduje ,że dziecko rozumie coraz więcej, az w końcu nadchodzi moment, kiedy sam zaczyna mówić w j. francuskim
Umiejętność komunikowania się w j. francuskim ma wpływ na lepsze możliwości nauki języków obcych, bowiem j. francuski jest melodyjny o bogatym słownictwie.
Nauki języków obcych MIŚKU na wysokim poziomie!.💪💪💪💪.
Lekcje francuskiego prowadzi mgr Paulina Rajczak absolwentka Sorbonne w Paryzu i National and Kpodistrian University of Athens
Lekcje angielskiego prowadzi mgr Magdalena Obrzut absolwentka filologii angielskiej z j. rosyjskim na PWSZ Nowy Sącz.