Jubileuszowa Gala „Fundusze z Kulturą”

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Z ogromną przyjemnością informujemy że na Jubileuszowej Gali „Fundusze z Kulturą” w dniu 3 lutego w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach nasza Dyrektor odbierze nagrodę z rąk Marszałka Małopolski za wyróżniony projekt z wykorzystaniem Funduszy Europejskich pn. „Kreatywny i twórczy rozwój dziecka w Żłobku MISIEK”. Cieszymy się bardzo tą nagrodą, dziękujemy.
„Fundusze z Kulturą” to wydarzenie, w czasie którego będzie można nie tylko posłuchać muzyki symfonicznej „na żywo”, ale to także dobry moment, by poznać małopolskie projekty propagujące działalność kulturalną i wykorzystujące unijne dofinansowania. Przedsięwzięcia, które stanowią dobry przykład, inspirują innych i upowszechniają wiedzę o możliwościach jakie dają Fundusze Europejskie, podkreślając ich ogromną rolę w obszarze małopolskiej kultury.