Koncert dla Niepodległej w MIŚKU w Oddziałach Nowy Sącz / Żeleźnikowa Wielka

Niezwykła Uroczystość dla Niepodległej z kolejną lekcją Polski Niepodległej w Oczach Dziecka.

W Koncercie dla Niepodległej, dzieci zaprezentowały uroczysty śpiew pieśni patriotycznych

Podczas Koncertu dzieci obejrzały krótki film w reżyserii MIŚKA

1. „Jak to z tą Polską było” ukazujący krótką historię! Niepodległej! Brawa dla Reżyserów i Aktorów MIŚKA

O symbolicznej godzinie 11:11 MISIEK dołączył do Ogólnopolskiej Akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki ”Szkoła do Hymnu 2021″

i odśpiewał Hymn Narodowy-Mazurka Dąbrowskiego

W ten sposób włączyliśmy się we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków Kolejnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Nasza Dyrektor zwróciła się do Wychowanków i Wychowawców podkreślając rolę Wychowania Patriotycznego już od najmłodszych lat w Żłobku i Przedszkolu.

Do miana Patrioty dorasta się przez całe Lata, a w kształtowaniu postaw patriotycznych kluczową rolę przypisuje się Nauczycielom, Wychowawcom i Rodzicom.

Serdecznie dziękuję Wychowawcom za efektywne przygotowanie tej Pięknej Uroczystości.

Serdecznie dziękuję Małym Patriotom za patriotyczne role