Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » LEJE? I CO Z TEGO?!

LEJE? I CO Z TEGO?!

U nas i tak jest LUZ BLUES! 💃🥳 Dzień Dziecka zaczynamy z przytupem w Przedszkolu! 🏫✨

Aktualny plan działania: gry planszowe rozgrzane do czerwoności 🎲,

prezenty rozpakowane 🎁, a menu lodowo- owocowe smakuje genialnie, nawet pod dachem!

🍉🍓🍦Ale to dopiero początek!

😎 Czekamy, aż chmury uciekną, bo prawdziwe, istne szaleństwo dopiero przed nami!

🚀 w naszej posiadłości wiejskiej w Żeleźnikowej czeka już gotowy zjazd linowy i wystrzałowa impreza z farbami! 🧗‍♂️

🎨💥Czarujemy słońce i bawimy się dalej! ☀️

✨Niech no tylko wyjdzie słońce… 🤩☀️

ZYCZENIA DZIECIĘCEJ RADOŚCI I ŚMIECHU!

PODĄŻAJCIE ZA MARZENIAMI!!!!….❤️🧸🤩🎈🎈