LIST DO DZIECI MIŚKA!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Kochane Dzieci,

Tęsknimy bardzo, dajemy równocześnie nadzieję, aktualnie na Świecie i w Polsce trwają szczepienia i rozwiązywany jest problem pandemii COVID-19.
Szkoły i Przedszkola są zamknięte, Misiek również. Wy macie wiedzę, że zagrożenie zachorowaniem na koronawirusa jest duże i wszyscy musimy zachować ostrożność, również dzieci, zostać w domu, myć często ręce i ograniczyć kontakty z innymi, poczekać i nie bagatelizować sytuacji i zagrożeń z nim związanych.

Proponujemy kontakt z nami na Skypie, wszystkich dostępnych komunikatorach online telefonicznie, wspierajmy się nawzajem, czekamy na Wasze telefony i emaile.

Czekamy na spotkanie wkrótce z ciociami, przyjaciółmi, rówieśnikami w serdecznych i już bezpiecznych warunkach. Otworzymy dla Was Przedszkole MISIEK z pewnością!!!! Jednocześnie pragniemy serdecznie Was pozdrowić!

Z Wyrazami Szacunku
Krystyna Gurba
Wychowawcy Nauczyciele