MISIEK kształci młodych geniuszy IT w cyklicznych „Warsztatach Informatycznych”, które prowadzą Informatyczki mgr Olga Yanus i mgr Anna Polańska

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

🖥💻🎮🕹🧑‍🎨👩‍💻🧑‍💻👨‍🎓🎮🎮🖥👩‍💻👨‍🎓👨‍🎓👩‍💻🧑‍💻👩‍💻
Dziś programujemy OZOBOTY! Budujemy inteligentne miasto! Stosujemy rozwiązania inteligentnego miasta i likwidujemy korki. Zgodnie z instrukcją przejeżdżamy przez skrzyżowania, zatrzymujemy się na znaku STOP, ustępujemy pierwszeństwa.
OZOBOTY dają możliwości, dzieci właściwie programują, a jaką mają satysfakcje!
Jak rozwijać zainteresowania dziecka Informatyką?
Jak rozwijać te talenty w dzieciństwie?
Kiedy najlepiej rozwijać zainteresowania Informatyką?
Mam do tego predyspozycje?
Kiedy zacząć uczyć dziecko programowania?
Takie rzeczy tylko w MIŚKU, bo cytując Wykładowcę Informatyki WSB NLU: „Ważne jest, żeby dzieci od przedszkola miały elementy informatyki w ramach edukacji, potem w szkole podstawowej, szkole średniej, ważne aby wybierać te szkoły, które dają wiedzę z zakresu praktycznego programowania”!
Geniusze IT z MIŚKA mają już swoje doświadczenia, również na wielkich imprezach jak GAMME CHALLENGE -FESTIWALU GIER WSB-NLU, gdzie dzieci MIŚKA zabrały OZOBOTY, najnowsze gry planszowe i prowadziły warsztaty kodowania i gier planszowych, wykorzystując swoją wiedzę. Eksperci MIŚKA prowadzili warsztaty programowania. które przyciągnęły wielu młodych chętnych. Dla niektórych, to było pierwsze spotkanie z programowaniem. To był szybki pełen emocji kurs.
Ponadto Młodzi z MIŚKA wzorem ubiegłego lata przygotowują się do wakacyjnego fantastycznego, integracyjnego spotkania młodych, które odbędzie się już w sierpniu 2024 w MIŚKU pod nazwą „LATO MŁODEGO GENIUSZA! MŁODZI Z MIŚKA DLA MŁODYCH Z MIASTA”, na które zapraszamy już dziś. Wpadnijcie! Będzie się działo!
Bo tu spełniają się marzenia młodych!!!!!