MISIEK SPONSOREM „Run 4 a smile” – Biegnij z nami po uśmiech

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż do grona sponsorów naszego wydarzenia dołączyło Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek prowadzone przez osobę o ogromnym sercu – Panią Krystynę Gurba.

Dziękujemy Pani Dyrektor oraz wszystkim pracownikom za wielką pomoc i ogromne wsparcie Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek powstało w 2012 roku, dba o dobrą opiekę, wychowanie i wszechstronny rozwój dziecka, a nade wszystko o przyjazną i rodzinną atmosferę W przedszkolu dokłada się wielkich starań by spełniać oczekiwania i stworzyć przedszkolakom namiastkę drugiego domu Dzieci i Przedszkole MISIEK angażuje się bardzo chętnie w akcje, projekty charytatywne środowiskowe, ogólnopolskie, międzynarodowe.

Przesyłamy ogromne podziękowania za wsparcie naszego wydarzenia