MISIEK W PROJEKCIE MIĘDZYNARODOWYM FAST HEROES

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Kampania Bohaterowie Załogi FAST wykorzystuje entuzjazm dzieci do nauki i dzielenia się informacjami, aby zwiększyć świadomość w zakresie odpowiedniego postępowania ratującego życie najbliższych i potrzeby szybkiego działania (szczególnie uwzględniając dziadków), ale także rozwijająca empatię u dzieci, pokazująca im, w jakich codziennych sytuacjach ktoś może potrzebować ich pomocy.

Wspólnie możemy uratować świat- „Małymi krokami Superbohaterów”

Przedszkolna i szkolna kampania Bohaterowie Załogi FAST została opracowana przez Wydział Polityki Edukacyjnej i Społecznej Uniwersytetu Macedońskiego, a jej realizacja jest możliwa dzięki wsparciu Inicjatywy Angels. Organizacja The Lions Club International jest oficjalnym partnerem wdrożeniowym kampanii.

*Dodatkowo podejmiemy oficjalną próbę ustanowienia rekordu świata- REKORDU GUINNESSA, aby wesprzeć globalne wdrożenie Międzynarodowego Projektu FAST HEROES i realizację Ważnej Misji. Celem będzie stworzenie największego internetowego albumu zdjęć osób noszących maski superbohaterów- każde zdjęcie ma być niepowtarzalne.