MISIEK Z WIOSNĄ NA WAGARACH 21 MARCA 2022 W NASZEJ WIEJSKIEJ POSIADŁOŚCI MIŚKA W ŻELEŹNIKOWEJ WIELKIEJ

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

To Świetny Pomysł na Aktywną Inaugurację Wiosennego Czasu/Sezonu!…To Okazja do Świętowania!… Bawimy Się I Obnosimy Się z Wiosną!…..w Najbardziej Kolorowych Strojach Głośno i Śpiewająco!… !… Bo Tu Możemy Cieszyć Się Naturą, Która Taka Piękna Dookoła! I Możemy Obserwować Wiosenną Przemianę Przyrody!.

Zapraszamy do Wspólnego Spaceru i Wycieczki na Wieś Na Powitanie Wiosny!…
Ci Duzi i Ci Mali Wszyscy Mogą do nas Dołączyć!…Będą Tańce i Zabawy, Spacery po lesie i posiadłości wiejskiej, będziemy też na lunchu na Wsi w Oddziale MIŚKA na kolorowych wiosennych, koktajlowych kanapeczkach i świeżo wyciskanym sokiem warzywno-owocowym
I Mamy Nadzieję, że to Będą Najpiękniejsze Wiosenne Wagary. I Jak nie Kochać Tej Wiosny!…