MISIEK ZAANGAŻOWANY W OCHRONĘ ŚRODOWISKA!!!….👍👍👍🤔🤔🤔

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Szkolimy naszych Młodych Specjalistów w tym zakresie! To liczna grupa entuzjastów z Miśka z zapałem włącza się w Ochronę Środowiska!…👏👏👏💪💪💪

Bardzo ważne aby kształtowanie Świadomości potrzeb ochrony Środowiska i wyprowadzanych z niej zachowań miało początek już u najmłodszych dzieci,które są szczególnie wrażliwe na otaczający ich Świat!

Zagadnienia i formy aktywności dzieci, projekty edukacyjne, akcje społeczne, akcje ekologiczne, eksperymenty,warsztaty,zajęcia edukacyjne, liczne spotkania z ekspertami są szansą Skutecznej Zmiany Proekologicznej!

TYLKO OSTATNIE PROJEKTY W MIŚKU AKTYWNOŚCI, NAGRODY 🏆🥇🏆🥇🏆

– PROJEKT BUDOWANIE WSPÓLNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZIEMIĘ 🌎🌍🌏

Podczas Specjalnej debaty Sądeckie Wodociągi i Eko-Badacze z MIŚKA dyskutowali o wszystkich Problemach Ekologicznych.

Ochrona wód i kontrola środowiska naturalnego Rzeki Poprad. Dzieci Miśka z Walizką Eko- Badacza podjęły się zbadania rzeki Poprad.

W naszym Laboratorium zbieramy informacje o stanie Rzeki Poprad a także czyścimy jej brzegi/ i tony śmieci zagrażających życiu i zdrowiu ludzi, roślin i zwierząt wodnych, aktywnie działamy w celu poprawienia stanu gospodarki ściekowej na naszym terenie, pomagamy! włączamy się i działamy! 👨‍🔬🧑‍🔬👩‍🔬🔍🔎🔎

Dzieci MIŚKA i Sądeckie Wodociągi troszczą się nie tylko o jakość wód ale także mają wiedzę jak ją oszczędzać/Nagroda dla MIŚKA w wysokości 1000,00 zł od Sądeckich Wodociągów!💦💦💦

https://www.przedszkole-misiek.pl/galeria/rok-szkolny-2020-21/budowanie-wspolnej-odpowiedzialnosci-za-ziemie-jest-przeslaniem-dla-wszystkich-od-dzieci-miska/

artykuł Gazeta Krakowska

https://gazetakrakowska.pl/dzieci-z-miska-i-sadeckie-wodociagi-troszcza-sie-nie-tylko-o-jakosc-wody-ale-takze-wiedza-jak-ja-oszczedzac/ar/c11-15635052?fbclid=IwAR31nfu6OwGbNXWKO1H5etDHKiVDE2XAaXf55CPiP9jZSagUa90rAGRk_pc

Dziennik Polski

https://dziennikpolski24.pl/dzieci-z-miska-i-sadeckie-wodociagi-troszcza-sie-nie-tylko-o-jakosc-wody-ale-takze-wiedza-jak-ja-oszczedzac/ar/c11-15635052?fbclid=IwAR2OKcv_thfAHCP05Oe8tD-4axWHPjBGqlUfq0rqvFtjTcvGRIZIWuUvHdg

– PROJEKT BĄDZ EKO- FANEM- CHMURA EKOLOGICZNA W MIŚKU

Projekt 'Bądź Eko-Fanem” współfinansowanym ze Środków Europejskich w ramach programu funduszu inicjatyw obywatelskich pod patronatem Witolda Kozłowskiego Marszałka Województwa Małopolskiego

Misiek wygrywa w Małopolsce ! Jako jedyne Przedszkole z Woj.małopolskiego na 49 placówek oświatowych z terenu Województwa Małopolskiego! I mówimy o sukcesie! 💪💪💪

https://www.przedszkole-misiek.pl/przedszkole-misiek-wygrywa-w-malopolsce-w-projekcie-badz-eko-fanem-wspolfinansowanego-ze-srodkow-w-ramach-programu-funduszu-inicjatyw-obywatelskich-pod-patronatem-witolda-kozlo/

https://www.przedszkole-misiek.pl/rzedszkole-misiek-wygrywa-w-projekcie-badz-eko-fanem-mowimy-o-sukcesie/

– POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ!🌱🌿🌳☀️☀️

Dzieci Miśka na wybiegu w pokazie mody ekologicznej w Galerii Sandecja

Wystawienie pokazu mody ekologicznej zależy nam bardzo by pokaz mody był pięknym przesłaniem dla wszystkich od dzieci MIŚKA

https://www.przedszkole-misiek.pl/dzieci-miska-na-wybiegu-w-pokazie-mody-ekologicznej-w-galerii-sandecja-nasze-przedszkole-otrzymalo-wylacznosc-na-wystawienie-pokazu-mody-zalezy-nam-bardzo-by-pokaz-mody-ekologicznej-byl-pieknym-przes/

-PROJEKT EDUKACYJNY „RADŹMY W PRZEDSZKOLU NAD CZYSTYM POWIETRZEM” WE WSPÓŁPRACY Z FAKRO

Dzieci w konkursie “JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED SMOGIEM Z FAKRO” wywalczyły nagrodę specjalną tj. Voucher na ramki filtrujące Clean-Air.

Projekt ma na celu uświadomienie dzieciom pojęcia “powietrza” jego funkcji oraz jego występowania, jak zanieczyszczamy powietrze i jego konsekwencje, w jaki sposób możemy oczyszczać powietrze przed zanieczyszczeniami, jak dbać o jego jakość, budujemy las, sadzimy drzewo, przeprowadzanie eksperymentów: nie ma ognia bez tlenu, wykonanie wykrywacza zanieczyszczeń powietrza, doświadczenia na istnienie powietrza w powietrzu, przygotowanie dowolną techniką plastyczną pracy, która będzie stanowiła odpowiedź na pytanie “Jak uchronić się przed smogiem”. 🌪🌪🌪💨💨💨🌬🌬🌬

https://www.przedszkole-misiek.pl/galeria/rok-szkolny-201718/pokonaj-smoga-z-fakro-nagroda-specjalna/

– PROJEKT EKO – ŚWIADOMI MŁODZI OBYWATELE MAŁOPOLSKI realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele- Fundusz Krajowy, finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego

/ w realizacji …………………………

Serdeczne pozdrowienia z MIŚKA dla Wszystkich! ❤️

Niech przykłady MIŚKA i Lokalne Alarmy Smogowe Motywują Wszystkich do Działania na Rzecz Ochrony Ziemi !!! 🏡🚴🚣‍♀️🤸🤸‍♂️⛹️‍♀️

Dyrektor Przedszkoli i Żłobków MISIEK

Krystyna Gurba 😄