MISIEK ŻEGNA ODDZIAŁ ZEROWY 2019/2020 UROCZYSTYM OBIADEM

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

To był cudowny CZAS dla nas Wszystkich, wysokiej jakości edukacji, opieki, wychowania, aktywności i sukcesów dzieci i Przedszkola.

głos zabrała dyrektor Krystyna Gurba:

“Tu jest środowisko sprzyjające uczeniu się, rodzinne i bardzo bezpieczne.
Tu jest miejsce budowania poczucia własnej wartości i twórczej aktywności, nauki przez działanie, nauki przez doświadczenia i planowanie pracy.
Przedszkole MISIEK Was serdecznie żegna. Składam z głębi serca płynące życzenia Samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji i zawsze z powodzeniem zagłębiajcie się w wielkie księgi wiedzy, bo Wy już wiecie, że właściwie ucząc się poznajecie Świat, realizujecie swoje najpiękniejsze marzenia. Życzę Wam abyście odnalazły miejsce dla siebie w najlepszych Szkołach i Uczelniach, odnalazły wspaniałych kolegów oraz co równie bardzo ważne spotykały życzliwych, a jednocześnie wymagających nauczycieli. POWODZENIA I NA SZCZĘŚCIE!!!“