MŁODZI, PRZYSZLI STUDENCI NA FESTIWALU NAUKI W PWSZ pod hasłem ” Nauka przez zabawę”

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

W ramach naszego projektu „Pomyśl o Przyszłości” w dniu 9 czerwca Dzieci z Przedszkola MISIEK wzięły udział w Festiwalu Nauki w PWSZ w Nowym Sączu integrując się z instytucjami edukacyjnymi, szkolnymi, przedszkolnymi, ze studentami ze wszystkich Instytutów sądeckiej Uczelni , by poprzez zabawę, eksperymenty, warsztaty wspólnie cieszyć się kontaktem ze światem nauki.

Chodzi o to by popularyzować naukę ,aby pokazać dzieciom że nauka jest czymś bardzo ciekawym ,interesującym ,że właściwie ucząc się możemy poznawać świat, możemy odpowiadać na kluczowe dla nas pytania.
Przybliżamy naszym dzieciom fragmenty tego świata, bo z pewnością wśród naszych Przedszkolaków kryją się wielcy przyszli naukowcy.

Uczestniczyliśmy w doświadczeniach naukowych, rozgrywkach sportowych, walkach Aikido, grach i zabawach dydaktycznych.

Odpoczęliśmy w ogrodzie u Argasińskich, degustowaliśmy pyszne lody.