Moje Miłości!………..Ach,Było Ich Wiele!….

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Niewątpliwie Moje Ostatnie Zainteresowania Zwrócone są Ku” Mojej Psychologii”…..To Moja Pasja ,To Wiedza ,którą Zdobywam w WSB NLU i Jestem na Ostatniej Prostej by Cieszyć się Dyplomem Mgr. Psychologa……o Specjalności Psychologia Kliniczna i Osobowości.

Zawsze w Centrum Moich Zainteresowań Był Drugi Człowiek.
Potrzeba Zgłębienia Psychologii Pojawiła Się Naturalnie, Fascynuje Mnie Psychologia Bez Granic, Tak ,Jak Nie Ma Granic!?.. Poznawanie Drugiego Człowieka!?……………………….

Posiadam Dyplom Mgr. Pedagoga, Dyplom Terapeuty Pedagogicznego, Dyplom Specjalisty Zarządzania i Organizacji Oświatą.
Pedagogika i Psychologia – Te Nauki Są Dla Mnie Kluczem ,Synergią Do Twórczego Wykorzystywania Wiedzy Ściśle Powiązanej z Rozwojem, Aktywnością, Możliwościami, Ograniczeniami i Działalnością Człowieka. Zdobytą Wiedzę Co Pragnę Podkreślić Wykorzystuję w Pracy z Dzieckiem, Dla Wielorakiego Rozwoju Dziecka w MIŚKU/Edukacja w Wieku Przedszkolnym Jest Kluczowa/

Do Rozpoznawania, Wspomagania, Korygowania Niepokojących Symptomów Rozwoju Dziecka, We Współpracy Z Terapeutami Pedagogicznymi i Psychologicznymi , We Współpracy Ze Środowiskami Naukowymi, We Współpracy Ze Studentami z Całego Świata, Wymiany Doświadczeń, Poznawania Kultur.

Zdobytą Wiedzę Wykorzystuję Także w Kierowaniu Zasobami Ludzkimi i Pełnienieniu Zawodu i Zaszczytnej Funkcji Dyrektora Przedszkoli i Żłobków MISIEK.
Największym Zaś Moim Sukcesem Są Bohaterowie Życia Przedszkolnego! Dzieci z Przedszkoli i Żłobków MISIEK!.

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich!!!
Pozdrawiam Serdecznie Wszystkie Moje Miłości!!!
Krystyna Gurba