NA STRAGANIE JESIENI

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

W DNIU 21 PAŹDZIERNIKA W GODZ.9:00-12:00 W ŻELEŹNIKOWEJ WIELKIEJ „NA STRAGANIE JESIENI” PRZY MIŚKU ODBĘDZIE SIĘ POKAZ I DEGUSTACJA PRZETWORÓW OWOCOWYCH I WARZYWNYCH Z WŁASNEJ SPIŻARNI
NA WARSZTATACH W MIŚKU DZIECI TWORZĄ I DEGUSTUJĄ PRZETWORY SŁOIKOWE, SKUPIAMY SIĘ NA DOMOWYCH NAJLEPSZYCH PRZEPISACH: BAKŁAŻANY I PAPRYKI W ZALEWIE MIODOWEJ, MARYNOWANE CUKINIE, OGÓRKI KISZONE, KAPUSTA KISZONA,
KONFITURY, POWIDŁA,DŻEMY I INNE…..
I NA STRAGANIE BĘDZIE DO WYBORU NASZ GORĄCY BIGOS Z KAPUSTY KISZONEJ LUB KREM POMODOROWO-PAPRYKOWY Z GRZANKAMI, BĘDZIE CHLEB WIEJSKI Z PIECA Z NASZEJ KUCHNI I WIEJSKIE MASŁO, GORĄCA HERBATA Z SOKIEM MALINOWYM Z NASZEJ KUCHNI
JEST OKAZJA BY KAŻDE DZIECKO WZBOGACIŁO STRAGAN I POCHWALIŁO SIĘ SŁOIKIEM WŁASNYCH PRZETWORÓW JESIENI/PROSIMY O DOSTARCZENIE SŁOIKA Z PRZETWORAMI.
DZIEWCZYNKI Z ODDZIAŁU ZEROWEGO ZAŁOŻĄ ZAPASKI I CHUSTY I W ROLI GOSPODYŃ DOMOWYCH BĘDĄ ZAPRASZAĆ NA DEGUSTACJĘ….
I BAWIMY SIĘ PRZY DOBREJ MUZYCE !!! 🌞😆
I MAMY ZAMÓWIONE SŁOŃCE!!! 😎🌞🤗