NOMINACJA DO FAST HEROES Awards 2023 – DZIĘKUJEMY!!!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

NASZA PIELĘGNIARKA MIŚKA ZOSTAŁA NOMINOWANA DO NAGRODY MIĘDZYNARODOWEJ ZA WYJĄTKOWE ZAANGAŻOWANIE NA RZECZ PROGRAMU W ŚRODOWISKU PRZEDSZKOLNYM.
DYREKTORKA MISKA KRYSTYNA GURBA W UZASADNIENIU:
„TO PASJONATKA ZAWODU, KTÓRA ROZWIJA NIEUSTAJĄCO SWOJĄ PASJĘ W MIŚKU. PRZEKONUJE NAS O TYM NIEZMIENNIE OD 10 LAT PEŁNIĄC ZASZCZYTNĄ FUNKCJĘ PIELĘGNIARKI / W-CE DYREKTOR MIŚKA W PROWADZONEJ PROFILAKTYCZNEJ OPIECE ZDROWOTNEJ W MIŚKU. Z ENTUZJAZMEM PORYWA DO NAUKI SUPERBOHATERÓW FAST HEROES W CYKLICZNYCH WARSZTATACH UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY.”
„UCZYMY SIĘ RATOWAĆ ŻYCIE ! TO DLA NAS TAKIE NATURALNE –POWIEDZIAŁA NAM PIELĘGNIARKA /W-CE DYREKTOR MIŚKA IWONA BARAN
JUŻ OD NAJMŁODSZYCH LAT BO JUŻ DZIECI ŻŁOBKA, PILNIE UDZIELAJĄ PIERWSZEJ POMOCY SWOIM MISIOM, UŻYWAJĄC DO TYCH CELÓW PLASTERKÓW MEDYCZNYCH I OPATRUNKÓW……
KSZTAŁTUJEMY WRAŻLIWOŚĆ DZIECKA NA POMAGANIE INNYM, CO WIĘCEJ NAUKI TE PRZYNOSZĄ WYMIERNE EFEKTY, KTÓRE WIDZIMY W CODZIENNYM FUNKCJONOWANIU W ŚRODOWISKU PRZEDSZKOLNYM KIEDY NASI RATOWNICY FAST HEROES BIEGNĄ NA POMOC KOLEDZE, KTÓRY SIĘ WYWRÓCIŁ I POTRZEBUJE POMOCY!!!
WE WSPÓŁPRACY Z PSYCHOLOŻKĄ /DYREKTORKĄ MIŚKA PIELĘGNUJEMY W DZIECIACH EMPATIĘ I ICH CUDOWNĄ NATURALNĄ CHĘĆ POMAGANIA.
DZIECI MIŚKA ODWAŻNIE PODCHODZĄ DO TEMATU POMOCY I RATOWANIA DRUGIEGO CZŁOWIEKA, PRZYGOTOWUJEMY DZIECKO NA WIELE ZDARZEŃ LOSOWYCH W KTÓRYCH TRZEBA WYKAZAĆ SIĘ SZYBKĄ REAKCJĄ I WIEDZĄ MERYTORYCZNĄ W UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY.
W CYKLICZNYCH WARSZTATACH UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY W MIŚKU, KTÓRE PROWADZĘ
DZIECKO POTRAFI ZADBAĆ O WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO I INNYCH, PRAWIDŁOWO WEZWAĆ POMOC, WYKONAĆ PRAWIDŁOWO POZYCJĘ BOCZNĄ, OCENIĆ PODSTAWOWE PARAMETRY ŻYCIOWE, ZAOPATRZYĆ RANY, PRAWIDŁOWO POSTĘPOWAĆ W WYBRANYCH STANACH NAGŁYCH, UDZIELIĆ PIERWSZEJ POMOCY W STANIE NAGŁYM .
TO DZIECI I MŁODZIEŻ NAJCZĘŚCIEJ PODEJMUJĄ SIĘ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY, POTWIERDZAJĄ TO LEKARZE I RATOWNICY MEDYCZNI, KTÓRZY PO WEZWANIU DOJEŻDŻAJĄ NA MIEJSCE WYPADKU.” 🩺❤️❤️❤️
Ogłaszamy bowiem nominacje do nagród FAST Heroes Awards 2023 przyznawanych nie lokalnie, ale na arenie międzynarodowej podczas wirtualnej uroczystej gali 15 czerwca 2023 r! Poszukujemy osób które wykazały się szczególnym zaangażowaniem w kampanię edukacyjną FAST Heroes.
Nagroda przyznawana jest w 5 kategoriach:
1) Nagroda dla Dziecka za szerzenie wiedzy o programie wśród rówieśników i najbliższych
2) Nagroda dla Dziecka za wyjątkową postawę w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia
3) NAGRODA DLA NAUCZYCIELKI/NAUCZYCIELA ZA WYJĄTKOWE ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ NA RZECZ PROGRAMU W ŚRODOWISKU SZKOLNYM
4) Nagroda dla Rodzica za działanie na rzecz promocji programu w lokalnym środowisku
5) Nagroda dla Babci/Dziadka za wyjątkowe wsparcie programu
Czy może być bowiem coś wspanialszego niż przekazywanie bezcennej wiedzy mającej moc ratowania zdrowia, a nawet życia?