ODBIERZ NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA Z MIŚKA!!!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

W ten Grudniowy Czas w Świątecznej Atmosferze Pragniemy Złożyć Wszystkim Serdeczne Życzenia, Pięknego Czasu w Gronie Bliskich, a z Nowym Rokiem Pięknego Roku pełnego Miłości i Radości Zdrowia i Pozytywnej Energii

By z Nową Mocą Realizować Swoje Prywatne i Zawodowe Cele,

Spełnienia Wszystkich Świątecznych i Noworocznych Pragnień !!!

Pragniemy Również Złożyć Życzenia Wszystkim Dzieciom Miśka, Niech Spełniają Się Wszystkie Wasze Marzenia,

Wszystkim Pięknych Prezentów Pod Choinką

Ogromne Brawa, Brawa, Brawa!!! W dzisiejszym Dniu odbył się Najpiękniejszy Koncert Świąteczno-Noworoczny, w wykonaniu Dzieci Miśka. Koncert poza oczywistymi walorami artystycznymi i edukacyjnymi miał w swoich założeniach także szczytny cel. Trwała zbiórka środków aby wesprzeć naszych Przyjaciół na wózkach inwalidzkich ze środowiska lokalnego.

W Tym Roku ponownie Obdarowaliśmy Życzeniami i Świąteczną Paczką Krzysztofa /Po Wypadku i Dariusza / z Czterokończynowym Porażeniem Mózgowym . Ich Marzenia Zostały Ograniczone, a Wiele z Nich Legło w Gruzach. Wspieramy ich w kosztownym leczeniu i rehabilitacji

Życzymy Wam Zdrowia i Sukcesów w Nowym Roku Niech Realizują się Wasze Ambitne Cele, Marzenia i Pragnienia!!!

Podczas Naszego Koncertu Łączyliśmy Się Telefonicznie z Naszymi Przyjaciółmi/z racji obostrzeń GIS. Składając Serdeczne Życzenia, a Kurierem Przekazaliśmy Zebrane Środki

Serdecznie pragniemy podziękować Rodzicom za udział w tej Charytatywnej, Szlachetnej Akcji!!!

Bo warto pomagać i doświadczać korzyści płynących z dobroczynności!!!

„Bo przecież każdy nawet najdrobniejszy gest zmienia czyjeś życie i pozwala sprawić choć odrobinę radości…”

Z Uściskami I Pozdrowieniami Świątecznymi I Noworocznymi Dla Wszystkich

Dyrektor Przedszkoli I Żłobków Misiek

Krystyna Gurba