POCZUJ MAGIĘ ŚWIĄT-NAJLEPIEJ NA NOWOSĄDECKIM RYNKU!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

DZIECI MIŚKA NA JARMARKU WIELKANOCNYM NA ZAPROSZENIE PREZYDENTA MIASTA NOWEGO SĄCZA LUDOMIRA HANDZLA BO TO WYJĄTKOWY CZAS BY POKAZAĆ DZIECIOM WIELKANOCNE ATRAKCJE I POLSKIE WIEKOWE TRADYCJE!…..

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE, TO PIĘKNE POKAZYWAĆ NASZE MIASTO, WYDARZENIA W SPOSÓB ZINTEGROWANY, BO WTEDY WIDAĆ JAK BOGATE I WSPANIAŁE JEST TO CO ROBIMY RAZEM! PRZEKAZALIŚMY ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE NA RĘCE W-CE PREZYDENTA MIASTA ARTURA BOCHENKA A TAKŻE NA RĘCE MARKA RYLEWICZA DYREKTORA SĄDECKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W NOWYM SĄCZU……

Dzieci uczestniczyły w zorganizowanych Warsztatach, prowadzonych przez Animatorów, przebranych za Kolorowe Pisanki. Wspólnie z dziećmi stworzono Najpiękniejszą Wielkanocną Palmę.⚘

Dzieci poznały Artystów i i Twórców Ludowych, którzy tak pięknie dbając o polskie tradycje wystawili swoje wyroby z motywami Świątecznymi, różnego rodzaju wyroby koronkowe, barwne pisanki regionalne wyroby rękodzielnicze i rzemieślnicze, regionalne i lokalne przysmaki.

To idealny czas na przedświąteczne zakupy! Korzystając z tej Wyjątkowej Okazji, dzieci robiły zakupy, by przygotować Święconkę i Koszyczek Wielkanocny. Jesteśmy Gotowi!!! Już Święta Nas Nie Zaskoczą!!!

SKŁADAMY ŚWIATECZNE ŻYCZENIA WSZYSTKIM ….. PIĘKNYCH ZDROWYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY I DZIELIMY SIĘ ŚWIĄTECZNYM JAJKIEM Z WSZYSTKIMI….

DYREKCJA I CAŁA SPOŁECZNOŚĆ MIŚKA