PROFESJONALNA BIBLIOTEKA W MIŚKU!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

BO NAJSKUTECZNIEJSZYM SPOSOBEM WYCHOWANIA CZYTELNIKA NA CAŁE ŻYCIE JEST ROZWIJANIE I UTRWALANIE JUŻ U NAJMŁODSZYCH CZYTELNIKÓW NAWYKU SIĘGANIA PO KSIĄŻKĘ

NO WŁAŚNIE DLATEGO W MIŚKU TUŻ ZA ŚCIANĄ POWSTAJE PROFESJONALNA BIBLIOTEKA!!!WSPÓLNIE Z DZIEĆMI TWORZYMY WSPÓŁCZESNĄ, NAJLEPSZĄ BIBLIOTEKĘ! Z KARTAMI BIBLIOTECZNYMI I CZYTELNICZYMI!.
OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W BIBLIOTECE ALE RÓWNIEŻ W KORYTARZACH SPOTKAMY WIELU BOHATERÓW KSIĄŻKOWYCH , NIEUSTRASZONYCH POSZUKIWACZY SZALONYCH PRZYGÓD,FANTASTYCZNYCH AKCJI POWIEŚCI,I FANTAZJI I NASZYCH KSIĄŻKOWYCH BESTSELLERÓW,NOWOŚCI,PONADCZASOWYCH OPOWIEŚCI O SILE WYOBRAŹNI,KTÓRĄ TRZEBA WCIĄŻ DOKARMIAĆ,BY NIE ZGINĘŁA PRZYTŁOCZONA DOROSŁOŚCIĄ!!!!
I JEST NASZĄ INSPIRACJĄ!!! 😊😊
JEST OKAZJA, BY KAŻDE DZIECKO WZBOGACIŁO BIBLIOTEKĘ NOWĄ INTERESUJĄCĄ KSIĄŻKĄ Z WŁASNĄ DEDYKACJĄ. JEST OKAZJA, BY DZIECI PRZYNIOSŁY SWOJE ULUBIONE KSIĄŻKI W STANIE IDEALNYM, Z DOMOWEJ BIBLIOTEKI, KTÓRYMI PODZIELĄ SIĘ Z INNYMI CZYTELNIKAMI.