Przedstawiciele Miśka na uroczystym obiedzie

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

PRZEDSTAWICIELE SPOŁECZNOŚCI MIŚKA NA UROCZYSTYM OBIEDZIE Z NASZĄ DYREKTOR

Uczestniczący w obiedzie zostali wylosowani w Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka pod nazwą „Załatwiamy swoje ważne sprawy” i są delegatami wszystkich dzieci MIŚKA

Dzieci Przygotowały Listę Pytań do Pani Dyrektor:

 1. Proszę Powiedzieć coś o sobie i o swojej pracy.

Znacie mnie przecież tak dobrze!…jestem charyzmatycznym ,dynamicznym dyrektorem/już Wam wytłumaczę co to znaczy jestem wabiącą,kuszącą ,porywającą do działania,dostępną ,przyjazną z ogromnym poczuciem humoru, śmiejemy się razem..dlatego tyle radości i uśmiechu w naszym środowisku przedszkolnym.

Ale muszę Wam powiedzieć równie coś bardzo ważnego!

Dyrektor musi mieć gruntowną wiedzę zawodową z zakresu edukacji przedszkolnej, powiązaną z bardzo dobrym przygotowaniem z zakresu organizacji i zarządzania ,całej kultury organizacji, twórczą postawą oraz gotowością do ciągłego uczenia się, poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji, doskonalenia się. Tak! ciągle stawiam na rozwój osobisty, doskonalenie zawodowe, jestem dyrektorem MIŚKA,muszę więc mieć wiedzę i kompetencje, które stale rozwijam!.

Stworzyłam MIŚKA dla Was! Z pasją i dumą pełnię zaszczytną funkcję Dyrektora MIŚKA

Stworzyliśmy fantastyczne warunki do wielorakiego efektywnego rozwoju! Ciepłe, serdeczne, przyjazne środowisko sprzyjające uczeniu się. Utworzyliśmy Wam przestrzeń do podejmowania inicjatyw, jestem otwarta na wasze pomysły, rozwijajcie Wasz potencjał, jestem z Wami, cieszymy się wspólnie sukcesami i wspólnie przenosimy góry!!

 1. Czy jest Pani zakochana?

O,Tak!,Miłość dla mnie ma ogromne znaczenie, kocham i jestem kochana, bo Uniwersalną Siłą jest Miłość! Ta Siła wyjaśnia Wszystko i nadaje Życiu Znaczenie!!!

 1. Czy lubi Pani dzieci ?

Tak! bardzo lubię dzieci,kocham dzieci, dlatego pracuję z dziećmi.Moja praca sprawia mi ogromną satysfakcję i zadowolenie jest jednocześnie moją pasją,mam świetny kontakt z dziećmi!,, czy TAK!??….

To wieczna młodość,energia,zapał ,przebywając z Wami ,buduję relacje, wchodzę w Wasz Świat i tyle się od Was uczę. I powtarzam to!

Każdego dnia obserwuję lekcje autentyzmu,prawdy,otwartości,rozmów w formie do nieskończoności,wspólnego poczucia humoru! ach.. udzielają mi się te lekcje!

Pięknie ujęła to Brene Brown badaczka wstydu,wrażliwości i perfekcjonizmu

”Tym co jest trudne i co jednocześnie naprawdę zachwyca jest praca nad tym,aby zrezygnować z doskonałości i stać się sobą!”

Mam też świadomość jak wielka ciąży na mnie odpowiedzialność za efektywne przygotowanie Was do dojrzałości szkolnej,by sprostać wysokim wymaganiom stawianym w szkole i w dorosłym życiu,jestem przekonana że budujemy efektywny fundament. Każdy absolwent MIŚKA zdobywa kompetencje kluczowe i umiejętności uniwersalne, wykorzystywane na kolejnych etapach edukacji.

 1. Czy ma Pani dzieci?

Tak jestem najszczęśliwszą matką dwóch cudownych Synów Arka i Michała,których bardzo kocham i zawsze możemy liczyć na wzajemne wsparcie!

 1. Pani Dyrektor mamy wiele pomysłów, rodzą się nam każdego dnia,prosimy aby wyraziła Pani zgodę na utworzenie samorządu uczniowskiego, prosimy naszych nauczycieli o pomoc.

To fantastyczny pomysł, macie stworzoną przestrzeń do podejmowania inicjatyw, jestem otwarta na Wasze pomysły ale nie mówimy tu o ustawianiu trampoliny i skakaniu główką do piaskownicy. Mówimy o przemyślanych możliwych rozwiązaniach. Zgłaszajcie swoje pomysły ,będziemy je wspólnie omawiać i realizować. Wasza kreatywność jest nieograniczona…….

 1. Pani Dyrektor bardzo lubimy tańczyć, chcielibyśmy mieć więcej tanecznych zajęć z nauczycielem zajęć wychowania fizycznego. Czy jest taka możliwość?

Tak! bardzo podobają mi się propozycje poszerzenia godzin zajęć dodatkowych,powiem więcej uwielbiam tańczyć i chętnie wpadam na takie zajęcia.

 1. Lubimy stroić się, przebierać, ubierać zwariowane kolorowe stroje. Czy możemy raz w tygodniu ubierać nasze wyjątkowe stroje?

Jestem oczywiście za tą inicjatywą, skończyły się już czasy kiedy ubierało się w mundurki, ubrania powinny być jak najbardziej zwariowane i kolorowe, podkreślające naszą osobowość, mam pomysł, będziemy spotykać się na wybiegach dla najbardziej atrakcyjnych strojów podążającymi za modowymi nowinkami kobiet.

 1. Chcielibyśmy prosić aby postulat z ubiegłego roku o umieszczeniu naleśników z owocami i czekoladą raz w tygodniu pozostawić w jadłospisie.

Zmiany w jadłospisie będę pilnie omawiać z naszym dietetykiem, zrobię wszystko by wyraziła zgodę.

 1. Wielu z nas lubi budować i konstruować duże budowle, pragniemy zostać w przyszłości budowlańcami i architektami. Bardzo prosimy o zakup klocków gigantów, by realizować nasze marzenia.

Z ogromną przyjemnością, podchodzimy do tej drogiej inwestycji zakupu klocków gigantów, wprowadzamy kolejne dodatkowe zajęcia dla budowlańców i architektów. Tak trwają przygotowania!..Brawa chłopcy!

 1. Mamy jeszcze jeden pomysł. Prosimy o udostępnienie jednej ściany w korytarzu dla naszych potrzeb. Chcemy tam malować pojawiające się pory roku. Pani Dyrektor, mamy przy sobie farby. możemy już teraz zacząć malować, zbliża się zima.

Zaskakujecie mnie dzieci, swoimi bardzo mądrymi i kreatywnymi pomysłami. Nasuwają się za tym kolejne dodatkowe warsztaty dla artystów, malarzy. Odkrywajcie swoje artystyczne dusze.

 1. Nie lubimy sprzątać po zajęciach!?.. czy Pani Dyrektor kupi nam robota do sprzątania!?

Oj! Postulat się powtarza zakupu robota do sprzątania! obawiam się, że tu nam się nie uda, nie ma robota który sprząta za dzieci, szukałam takiego!?…..

Kochani co chcielibyście zmienić jeszcze w MIŚKU? Słucham Was uważnie?!…

 1. Pani Dyrektor za niedługo idziemy do szkoły, bardzo chętnie zostalibyśmy w MIŚKU, bo dobrze być w MIŚKU i trudno będzie nam się rozstać. Czy Pani Dyrektor uruchomi szkołę podstawową?

Ooo, jak Miło , bardzo Wam dziękuję , to dla mnie bardzo ważne!!!! Kochane dzieci, zastanawia mnie ten temat od dawna. Kto wie…., kto wie?… ale bardzo bym chciała…………..

 1. Pragniemy również podziękować Pani Dyrektor za różnorodne zajęcia dodatkowe, w których mamy okazję uczestniczyć i rozwijać swoją wiedzę, swoje zainteresowania i talenty. To zajęcia informatyczne, zajęcia robotyki i automatyki, zajęcia gimnastyczne, zajęcia fitness zumba kids oraz zajęcia sportowe z profesjonalnymi trenerami piłki nożnej.

Dziś Pragnę i Spełniam Prawie Wszystkie Wasze Postulaty, Oczekiwania, Życzenia !……..

Bo warto rozmawiać!……

Drogie Dzieci, Pragnę Wam serdecznie podziękować za cudowne spotkanie, mam nadzieję że pozostanie nam w pamięci na długo.

Dyrektor Przedszkoli i Żłobków MISIEK

Krystyna Gurba.