Przedstawienie teatralne „Bajkowe Jasełka” w Domu Pomocy Społecznej

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

W RAMACH PROJEKTU EDUKACYJNEGO „DOBRO CZYŃ CAŁY ROK-EMPATII JAKO ZDOLNOŚCI DO ZACHOWAŃ PROSPOŁECZNYCH” GOŚCILIŚMY W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ Z PRZEDSTAWIENIEM TEATRALNYM „BAJKOWE JASEŁKA”, BY WSPÓLNIE Z SENIORAMI KOLĘDOWAĆ I WSPÓLNIE ŚWIĘTOWAC DZIEŃ BABCI I DZIADKA STWARZAJĄC CIEPŁĄ, RODZINNĄ ATMOSFERĘ ODWAZAJEMNIONEJ ŻYCZLIWOŚCI.

DZIAŁANIA TE BYŁY DLA DZIECI OKAZJĄ SPOTKANIA SIĘ BEZPOŚREDNIO  Z OBDAROWANĄ OSOBĄ, POCZUCIA JEJ WDZIĘCZNOŚCI, USŁYSZENIA PODZIĘKOWAŃ, DLA DZIECI I SENIORÓW NIEZPOMNIANYM, POZYTYWNYM PRZEŻYCIEM.

NAWIĄZANĄ PRZYJAŹŃ Z SENIORAMI BĘDZIEMY KONTYNUOWAĆ I BĘDZIEMY ZNOWU, ODPOWIADAJĄC NA OTRZYMANE ZAPROSZENIE OD SENIORÓW I DYREKTORA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ.