SŁODKI TŁUSTY CZWARTEK I TRADYCJE!

I NIE MA SENSU WALCZYĆ Z POKUSĄ I ODMAWIAĆ SOBIE TEGO DNIA SŁODKIEJ PRZYJEMNOŚCI!..

Słodkości Te Pieczemy Dziś w Naszej Kuchni. Ciocie Ala, Anita Kasia Otrzymały Wsparcie Pomocników z Oddziału Zerowego…..

Dziś do Wyboru Pączki, Chrusty i Uuuuustawiły się Kolejki!…….

Bo Do Dobrej Cukierni Można Stać Nawet Kilka Godzin!!!…

Kalorie Zawsze Można Spalić Na Zabawach Karnawałowych w Miśku!….

I Zabawa Trwa!

Dosłownie Przenieśliśmy Się w Bajkową Krainę! …….

By Poczuć się Jak Księżniczka z Bajki, By Znaleźć Jakiś Kryształowy Pantofelek, Bo kto Powiedział Że Bycie księżniczką Jest Zarezerwowane Tylko na Specjalne Okazje?!

Każde Dziecko mogło Wcielić Się w Ulubionego Bohatera lub Bohaterkę z Ulubionej Bajki i Na Balu Dziś Gościła Jasmina, Aurora, Roszpunka, Bella, Elsa, Anna, Smok, Super Bohater, Pirat, Policjant i Inni …. I Dzieci Miały Ogromną Frajdę!…..

Postaci z Bajek Fascynują Dzieci i Dorosłych, Więc Co Powiesz na Wspólną Zabawę Całej Rodziny w Kostiumach Balowych?!

To Świetny Pomysł na Zakończenie Zabaw Karnawałowych!
Fantastycznej Bajkowej Zabawy Karnawałowej Wszystkim!!!