SPOTKANIE Z DESIGNEM, ENERGIĄ I INSPIRACJAMI W WARSZTATACH Z ARCHITEKTURY W MIŚKU!.. 😊😊🤩💪💪

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

„Młodzi mieli dziś możliwość poznania etapów budowy, były fundamenty, mury, więźba dachowa, weszli też hydraulicy z kanalizacją. Tworzyli własne szkice i rysunki, które wykorzystywali podczas budowy osiedla według własnej koncepcji. Młodzi architekci podczas pracy twórczej nie zapomnieli o tym, by w centrum poza blokami znalazła się kawiarnia, kino i wiele innych” – powiedziała prowadząca warsztaty architektka Anna Oleksy..😊😚🤩🤓🧐👏👏👏👏👏
Architektki przy kawie w „dziecięcej” kawiarni podsumowały warsztaty:
„Twórcza energia młodych porywała nas architektów do działania” – powiedziała architektka Anna Oleksy…👏👏👏👏👏👏
„Młodzi architekci zrobili na mnie ogromne wrażenie!!! Ja też mogłam się uczyć, bowiem młodzi mieli swoje przemyślane koncepcje budowania… Może któryś z nich wykorzystam ” – podsumowała architektka Paulina Małkowiak…..👏👏👏👏👏